Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de interesse op deze pagina voor nederlandstalige offroad/tours reizen in de oud-joegoslavische Landen (Bosnië, Kroatië, Montenegro)?
Heb zelf al in heel wat landen rondgereisd en nu sinds een paar jaar (wegens de bosnische dame in mijn leven) veel gereden en gereisd in Bosnië, Kroatië en Montenegro en denk er al langer over na tours te gaan organiseren hier. Omdat ik nu onderhand de taal ook goed beheers en veel contacten heb, ben ik er zeker van dat ik een hele gave ervaring zou kunnen leveren.
De omgeving en het rijden hier is echt ongekend, van mooi kronkelasfalt tot licht offroad of complete chaos, alles is er. Overal pure natuur, wild, ongelofelijk vriendelijke mensen en een hoop eten & drank!
Dit jaar ligt de focus op een nieuw bedrijf in Noord-Kroatië waarbij we aftermarketparts voor adventure motoren zullen produceren

2022 misschien naar de eerste tour kijken

