Zou kunnen komen door de CS versie waarin die tracks zijn opgenomen. Daar kreeg ik tenminste een melding over
. Probleem met tracks 4,5,6,7,8 en 9 is inmiddels opgelost. Lees verder...
Wat ik (vanacht dus
)gedaan heb is, is een nieuwe lege track maken en daarin de ruwe trackpoints (coordinaten) van het origineel gecopieerd. Als je namelijk 2x klikt op de Gx-tracknaam zie je de lijst met punten verschijnen. Via Ctrl-A en Ctrl-C de zaak copierenen met Ctrl-V in de lege track pasten. Dan zou MS een nieuwe track moeten creeren met de zelfde coordinaten maar in je eigen CS versie. Dat werkte dus, niet met alle tracks in een keer, alleen 9 moest ik nogmaals opnieuw maken en met WinGDB omzetten
.
Ik heb nu een *.gbd met daarin zowel de inverted 10 ACTIVE LOG XXX tracks, de 10 WinGDB routes, alle waypoints en een zelfgemaakte verbindingsroute met alle Dx-waypoints door Duitsland (die moet je dus wel moet laten berekenen). Niet slecht voor iemand die zaterdag pas voor het eerst een Quest in zijn handen had
Ik heb die *.gdb voor de zekerheid naar mijn werk gemailed dus ik kan hem zo rond sturen.
Maarten (Tran)Smit