De 'new style' osm kaart laat onverharde wegen zien. Het 'typ file' van de oude allroadmap kun je gewoon op de nieuwe osm kaart loslaten en je bent up2date.
Gewoon, je zal toch wel wat aanpassingen gedaan hebben.
Family ID aangepast.
Dan nog, of de garmin code binnen de typ file wel dezelfde item wordt bedoelt, dit kan namelijk verschillen, creativiteit.
Bij het renderingproces van osmdata via mkgmap naar Garmin, heeft elke maker zijn eigen methode toegepast. (conversiesheet)
Er was namelijk specifiek op motorfiets gericht osmdata verwerkt binnen allroadmap garmiin versie, dus lijntje (garmin code) kreeg een bepaalde style en kleur.
Waar zichtbaar werd gemaakt dat een bepaalde weg niet toegankelijk was of bestemmingsverkeer was, dit vanuit het oogpunt gebruik motorfiets.
De op de motorfiets gerichte omzet is niet verwerkt in de Garmin OSM generic routable.
Ook de interpretatie van onverhard, osmtag surface= maar ook de tags
track of osm track welk paden zijn er meegenomen osmtag tracktype=grade? of osmtag smoothness=
Het is dus niet 1 op 1 en je bent up to date.
Het zal tot op zekere hoogte werken