Ik ken dat gebied zeer goed.
En toch schrijf ik de exacte locatie.
Er staat vermeld als de drie mannen van de Wapserveenseweg, Wittelte naar de Postweg zijn gereden? Wat bedoel jij precies met de exacte locatie?
De route is niet vermeld. Zal zoiets als dit geweest zijn,
https://goo.gl/maps/egLJfPzwEsR2Als die heren vanaf de
Wapserveenseweg gereden zijn dan moeten ze dat c1 bord hebben gezien. Dat is ook te lezen in de uitspraak. Sinds 2013 zijn er 53 c1 borden geplaatst, zie nieuwsartikel. Filmpje erbij uit 2013 https://www.youtube.com/watch?v=gAdzC6l0tJc. Locatie van borden erbij, pdf
plaatjeEr staan allemaal C1 borden met daarboven "natuurgebied", uitzondering paard, fiets, paard met huifkar. Zie afbeelding van bord hier op google maps hier in hetzelfde gebied.
https://goo.gl/maps/PaJM7ae7DWG2Wel blijf ik het raar vinden, de boa's rijden zelf ook met all-road motoren door het gebied heen.
Trouwens, met de springride zijn we daar ook nog over De Weg Achter Es gereden. Wel een leuk zandpad, maar natuurlijk doodsaai omdat er bijna altijd fietsers of wandelaars naast het zandpad lopen waardoor je van het gas af moet.
MAAR volgens mij heb ik ook ergens gelezen als de motoren in BESLAG waren genomen of wat dat niet hier? Was dezelfde overtreding, maar in de uitspraak wordt daar niet over gesproken. vreemd. artikel:
https://www.rtvdrenthe.nl/nieuws/104979/Drie-crossmotoren-in-beslag-genomen-op-Holtingerveld