Binnenkort ga ik naar Marokko en wil daar ook directe routes gaan rijden.
Met een directe route bedoel ik een rechte lijn tussen waar ik dan ben, en een waypoint een paar kilometer verder. De rechte lijn moet dan altijd richting het waypoint wijzen, ook al wijk ik een aantal kilometer af (als ik bijvoorbeeld om een berg of rivier moet uitwijken).
Met mn eerste StreetPilot III was dit mogelijk. De lijn volgde en wijst de richting aan. mn 278c deed dit niet meer. De lijn blijft staan op het punt waar ik startte. Dat wil ik niet.
Nu gebruik ik Osmand. Een directe route is hierin mogelijk, maar niet zoals ik wil. Ik krijg telkens "route herberekend" in beeld. Dit doet Osmand waarschijnlijk, omdat deze probeert te routeren vanaf het volgende dichtsbijzijnde bekende punt (adres oid). Dus daarom herberekenen.
Ik wil voorkomen dat Osmand probeert te routeren van het volgende dichtbijzijnde bekende punt. Zodat er niet herberekend wordt en de lijn vloeiend blijft.
Wie weet hoe ik dat met mn Android smartphone en OSM Marokko kaart voor elkaar kan krijgen.